ubytování

Mauricius je má srdeční záležitost, protože tady se zrodila cestovní agentura Big Challenge. (Podrobnosti vám povím, až se potkáme u kafe.) S ostrovem Mauricius mám tedy také nejvíc zkušeností. Možnosti ubytování jsou Vám k dispozici od soukromého apartmánu v rybářské vesnici až po 5hvězdičkový hotel v koloniálním stylu se servisem, který jste doposud nezažili. A jak už jste pochopili, to nejpodstatnější mají společné – prošly pečlivým výběrem a poskytnou Vám ten nejkrásnější zážitek.

Až pozoruhodná snášenlivost náboženství a etnik umožnila na Mauriciu vzniknout jedinečné kulturní paletě, kterou každý cestovatel může při své dovolené jen obdivovat. Zájezd na Mauricius některým možná otevře oči a ukáže, jak je možné zcela bezkonfliktně koexistovat v jednom poměrně malém světě. Pláže na Mauriciu jsou dokonalé, ale zdaleka to není vše, co Vám Perla Indického oceánu nabízí.

Ericovy apartmány

Ericovy apartmány

Soukromé apartmány s kuchyní
Jihozápadní pobřeží - La Gaulette

Výhody

Soukromí
Autentické prostředí

20 Degrés Sud

20 Degrés Sud

5*
Severní pobřeží - Grand Baie

Výhody

Stylový luxus Klidná atmosféra a přitom blízkost města

Attitude

Attitude

Síť hotelů 3* - 4*
Lokality po celém Mauriciu

Výhody

Výborný poměr ceny a kvality Variabilita nabídky

"100% jistota a zároveň cestování na vlastní pěst"

ostrov mauricius

Ostrov Mauricius (také Mauritius) leží na jižní polokouli v Indickém oceánu asi 900 km východně od Madagaskaru a mnozí jej právem řadí mezi pohádkové ráje na Zemi.

Hornatý Mauricius je pokrytý zelení a lesy, v jejichž hlubinách jsou ukryty úchvatné vodopády o výšce nad 100 metrů. Atmosféru pravé exotiky dodává lesům přítomnost makaků a šumění křídel papoušků.

“Postaráme se o vás jako o svou rodinu”
"100% jistota a zároveň cestování na vlastní pěst"

OK