20 Degrés Sud

První butikový hotel na Mauriciu, 20 Degrés Sud, vám nabízí luxus a dokonalost pětihvězdičkového hotelu v koloniálním stylu. Úžasný personál se Vám postará o uklidňující, bezstarostnou atmosféru, a vy si tak budete moci vychutnávat všechny požitky, ať už je to gastronomické nebe od prvotřídního šéfkuchaře nebo “tajné lázně”. Při mé první návštěvě hotelu mne nadchla všudypřítomná vůně, elegance a rafinovanost a věřím, že váš zážitek bude podobný.

Hotel 20 Degrés Sud se nachází v severní části ostrova, je usazen v kokosovém háji, daleko od všeho ruchu, ale jen pár minut od skvěle vybaveného města Grand Bay. Samozřejmostí je soukromá pláž a třešničkou na dortu budiž například možnost večeře na palubě hotelové chlouby - M/S Lady Lisbeth - zrestaurované nejstarší motorové lodi na Mauriciu.

Ubytováni budete v jednom z 36 pokojů a apartmánů. Jsou jedinečné a tematicky přizpůsobené, rozmístěné v jednopatrových budovách a orientované na lagunu. Některé z nich mají dokonce vířivku nebo malý relaxační bazén pro ještě větší soukromí. Hotel neubytovává děti do 12 let.

od 3 500 Kč / osoba / noc

Kontaktní údaje

OK